Пятница, 19.04.2024, 08:34

Головна » 2009 » Октябрь » 25 » Арсенал — Фенікс-Іллічовець (1:0)
15:18
Арсенал — Фенікс-Іллічовець (1:0)
Дива не сталося: білоцерківці реалізували очікувану перемогу над суто домашнім «Феніксом», хоча й із мінімальним рахунком. Переважна більшість атак відбулися на половині поля гостей, та приїжджі теж не раз бачили голкіпера «канонірів» зблизька.
Вже до середини першого тайму Роман Піцур забив єдиний зарахований гол. Після перерви воротар кримчан Шевченко діставав м’яч із сітки своїх воріт ще двічі, проте суддя обидва рази констатував положення поза грою. Крім цього, арбітр Геннадій Махно виявився щедрим і на жовті картки. Тут фортуна посміхнулася господарям — вони отримали лише два попередження, тоді як їх суперникам довелося підносити це число до квадрату.
Прикро, що не дивлячись на прекрасну погоду та вихідний день, підтримати земляків прийшло порівняно небагато вболівальників. Можливо, це, а також відсутність на полі фаворита публіки Анатолія Ворони, й стало причиною саме такого рахунку. Але головне те, що передостання в цьому році домашня гра «Арсеналу» принесла йому бажані три очки, які підняли команду з восьмої на сьому сходинку турнірної таблиці.

3 crazzy
Знаєте, мені дуже сподобалась цитата з одного спортивного сайту: "После 2:7 в конце августа от «Севастополя», белоцерковские «канониры» в родных стенах вот уже на протяжении пяти матчей непобедимы. И им, похоже, по барабану, кто приезжает в гости – хоть «Александрия» (3:0), хоть «Волынь» (2:0)."