Пятница, 29.03.2024, 17:53

Головна » 2010 » Декабрь » 17 » Контрольний матч. "Арсенал" - "Зеніт" (Боярка) 4:1
10:09
Контрольний матч. "Арсенал" - "Зеніт" (Боярка) 4:1
Голи: Товкацький - 2, Кармаліта - 2.
«Арсенал»: Суслов, Северінчук, Вишняк, Кривошеєв, Малий, Огиря, Лобцов, Рибковський, Кармаліта, Товкацкій, Сірий.
На заміну виходили: Лиховідько, Степанюк, Драголюк.
Триває підготовка до другого кола у білоцерківського «Арсеналу». Нині підопічні Ігоря Артимовича працюють в режимі дворазових тренувань, поєднуючи практичні заняття з проведенням двосторонніх поєдинків. 16 грудня, тренерський штаб білоцерківського клубу розділив гравців, що знаходяться в тренувальному таборі команди на дві групи. Перша - проводила тренування, друга - зіграла контрольний матч. Суперником білоцерківців став аматорський клуб «Зеніт» з Боярки.

Гра пройшла на футбольному полі зі штучним покриттям на заміській базі «канонірів». Як зазначив головний тренер «Арсеналу» Ігор Артимович, «поляна», незважаючи на мороз і невеликий сніг, була в чудовому стані, за що «коуч» висловив особливу подяку працівникам бази.

Що ж до гри, то перевага експериментального складу білоцерківців у цьому матчі була беззаперечною. Захопивши як ігрову, так і територіальну ініціативу вже з перших хвилин «каноніри» впевнено, як то кажуть на класі, виграли свій перший спаринг нинішнього міжсезоння, двічі вразивши ворота суперників у кожному з таймів.

Свій наступний товариський матч підопічні Ігоря Артимовича проведуть вже 17 грудня. Суперник - столична «Зірка», чемпіон київського першості. У цій зустрічі наставник «Арсеналу» планує випустити на поле ту групу гравців, які сьогодні не приймали участі в поєдинку, а проводили тренування.

Сергій Резніченко, прес-служба ФК «Арсенал»

Переглядів: 3431 | Додав: Alex