Головна » 2011 » Апрель » 1 » 24 тур. "Енергетик" – "Арсенал": історія зустрічей
24 тур. "Енергетик" – "Арсенал": історія зустрічей
Енергетик – Арсенал БЦ: +1 =1 –1 (2–2)

28.08.2010 "Арсенал" – "Енергетик" 2:1
Голи: Бровкін 62, 88 - Долотко 59
Вилучення: Ільющенков 64
"Арсенал": Литвин, М. Стоян, Лебединець, Малий, Гудзикевич, Гонщик (Кривошеєв, 89), Коваленко (Драголюк, 61), Огиря, Кармаліта (Алексанов, 54; Рибковській, 81), Бровкін, Швец (Гордієнко, 39).
"Енергетик": Ільющенков, Лазорик, Гребинський, Бочкур, Мельник, Микуш, Жеребцов (Хомин, 67), Міліщук (Срібний, 85), Долотко (Януш, 78), Чернов (Афанасьєв, 89), Семенюк.
Попередження: Міліщук (7), Гребинський (23), Долотко (23), Гонщик (25), Микуш (43), М. Стоян (52), Лебединець (66), Бочкур (86).
На 58 хвилині гості скориставшись помилкою "Арсенала", втекли в контратаку. Ігор Долотко, пройшовши лівим флангом, забиває обвідним ударом гол у ворота господарів. Та радість гостей була не довгою, вже через 4 хвилини Бровкін зрівнює рахунок у матчі.

Через декілька хвилин воротар "Енергетика" побачив перед собою червону картку, за те що підштовхнув автора голу у свої ворота. Після цього інциденту Микола Семенович зняв нападника Жеребцова і дозволив вступити в гру досвідченому воротарю "Енергетика" Миколі Хомину.

Через декілька хвилин тиск на ворота нашої команди явно зріс, все-таки вони догравали матч в меншості. Хомин впевнено відбивав всі небезпечні удари, які летіли у його ворота. Навіть в одному моменті, після добивання Дмитра Гордієнка по його воротах, він відбив мяча головою. Але все ж таки втримати ворота сухими йому не вдалось. На 88 хвилині автор першого голу, робить у матчі дубль. В підсумку рахунок 2-1.

22.04.2010 "Арсенал" – "Енергетик" 0:0
Нереалізований пенальті: Деревльов 38 (воротар)
"Арсенал": Литвин, Шегда, Бурлін, Кривошеєв, Гонщик, Ворона, Войтович, Алексанов, Деревльов, Піцур, Герасименко.
"Енергетик": Хомин, Шалата, Лазорик, Гребінський, Данищук, Міліщук, Долотко, Семенюк, Чернов, Микуш, Гордієнко.
Перед матчем більшість фахівців ставили на перемогу білоцерквівців, а коли в першому таймі арбітр матчу поставив пенальті, здавалось все буде зрозуміло. Проте сейв досвідченого голкіпера Миколи Хомина після удару штатного пенальтиста господарів Деревльова перевернув все з ніг на голову. Матч проходив в Макарові на місцевому "Центральному" стадіоні і тому на матчі були присутні тільки трохи більше ста чоловік. В першому таймі матч відбувався за рівної гри двох команд. Більшість моментів створювалось після виконання штрафних ударів. Небезпечно пробивали Гордієнко та Семенюк. В другому таймі з кожною хвилиною перевага «Енергетика» ставала все помітнішою. Гравці «Арсенала» заледве встигали знешкоджувати атаки, які створювали Долотко, Чернов та все той же Семенюк. Голкіпер «канонірів» раз за разом виручав свою команду. За весь другий тайм «Арсенал» не зміг створити жодного моменту біля воріт Миколи Хомина.

07.09.2009 "Енергетик" – "Арсенал" 1:0
Гол: Гордієнко, 47
"Енергетик": Бандрівський, Лазорик, Деренюк (Срібний, 46), Денисов, Данищук, Долотко, Даньків, Дністрян, Гордієнко (Міліщук, 71), Степанов, Чернов (Ольшницький, 37).
"Арсенал": Суслов, Бурлін, Гриценко, Кривошеєв, Іванський, Ворона (Алексанов, 77), Войтович (Коваленко, 68), Деревльов, Лисюк (Крамар, 49), Мазяр (Товкацький, 15, Гонщик, 54), Піцур.
Попередження: Гордієнко, 34, Долотко, 89 - Товкацький, 21, Коваленко, 73, Деревльов, 82.
З перших хвилин зустрічі "енергетики" дали зрозуміти супернику, що налаштовані на гру більш ніж рішуче, про що свідчить кількість моментів, котрі вони створили на початку матчу. Автором першого небезпечного удару по воротах Суслова став Андрій ЧЕРНОВ, котрий на другій хвилині обігравши двох захисників пробив в правий кут та кіпер суперників в падінні перевів м'яч на кутовий. А менш ніж за хвилину, після подачі кутового Роман СТЕПАНОВ пробив сходу - вище воріт. На 7-й хвилині господарі провели чудову багатоходівку ДАНИЩУК - ЧЕРНОВ - ДОЛОТКО - ГОРДІЄНКО - СТЕПАНОВ, котра завершилась ударом останнього, але знову надійно зіграв голкіпер. На 22-й хвилині реальний шанс відзначитись втратив Роман СТЕПАНОВ, котрий після передачі Віктора ДАНИЩУКА, з-під захисника п'ятою спрямовував м'яч в ворота, але вдарив надто слабо. За такої активності "енергетиків" гравцям "Арсенала" нічого не залишалося, як зупиняти атаки порушуючи правила. Декілька разів підряд Дмитро ГОРДІЄНКО, котрий був, напевно, найактивнішим в складі господарів, опинявся на газоні. На 47-й хвилині матчу Дмитро, отримавши м'яч від Віталія Дністряна в центрі штрафного майданчика, ефектним ударом спрямував його у лівий кут воріт "Арсенала".

ФК "Енергетик"

Переглядів: 3307 | Додав: Admin
Всього коментарів: 141 2 »
14 Франя
Арсенал полностью переиграл Енергетик,особенно в первом тайме...по моментам 6-0 :)Во втором 3-1...удары 12-4 в пользу опять же Арсенала!Непонятно почему пресс-аташе Енергетика пишет что Бурштын играл по лучше Белой Церкви???????Бред однозначно....я был на игре у Бурштына один полу момент где то на 80мин. у Арсенала как минимум 3 голевых,вратарь у хозяев с играл отлично!!!И это мнение чуть ли не всех болельщиков на матче...Удачи вам Арсы!!!

6 Міхута
Полюбом потрібно вигравати.Як виграєм то переженем Титан і наблизимся до Ниви!!!УДАЧІ АРСЕНАЛУ!!! biggrin biggrin biggrin