Четверг, 25.04.2024, 17:30

Головна » 2011 » Июль » 1 » Контрольні матчі. "Арсенал" – ПФК "Олександрія" 0:2 і 0:0
17:00
Контрольні матчі. "Арсенал" – ПФК "Олександрія" 0:2 і 0:0
Білоцерківський «Арсенал» продовжує вести планомірну підготовку до нового сезону.
2 липня, незважаючи на практично безперервний дощ і поривчастий вітер, «каноніри» на штучному полі своєї заміської навчально-тренувальної бази провели контрольний поєдинок з новачком Прем'єр-ліги - ПФК «Олександрія». Спочатку на поле вийшли дублюючі склади.

"Арсенал" – ПФК "Олександрія" 0:2
«Арсенал»: Марущак, Коваленко, Гонщик, Алексанов, Гудзікевич, Ковельський, Товкацький, Вербний, Івашко, Фурта.
На заміну виходили: Северенчук, Козаченко.
ПФК «Олександрія»: Овсієнко, Старенький, Назаренко, Козак, Казанюк, Гітченко, Єрмак.
Як і в попередньому спарингу з дублюючим складом київського «Динамо», у першій товариській грі з олександрійцям тренерський штаб білоцерківського клубу задіяв кілька новачків, прізвища яких з'ясувати не вдалося. У складі ж гостей таких гравців було чотири. І один з них у першому таймі вивів ПФК «Олександрія» вперед. Другий же гол олександрійці забили на початку другого тайму, відзначився Олександр Казанюк.

У другій грі на поле вийшла «основа» обох команд. Ця гра переможця не виявила.

"Арсенал" – ПФК "Олександрія" 0:0
«Арсенал»: Суслов, Налигач, Лебединець, Антоненко, Костюк, Рибковський, Степанчук, Леонов, Постолатьєв.
На заміну виходили: Коваленко, Алексанов, Гудзікевич.
ПФК «Олександрія»: Паньків, Сидоренко, Чередниченко, Сахневич, Зейналов, Довгий, Запорожан, Ксьонз, Кабанов, Таргамадзе.
На жаль, і в цьому матчі у складі обох команд були футболісти, чиї імена дізнатися не представлялося можливим. У складі господарів таких виявилося двоє, у складі гостей - один.

Що ж стосується самого матчу, то він пройшов переважно в рівній боротьбі, хоча більш гострими і небезпечними, були все ж атаки «канонірів». Проте до стовідсоткових гольових моментів справа так і не дійшла.

Свій наступний контрольний поєдинок білоцерківці проведуть 4 липня з дублюючим складом київської «Оболоні». Завершать же свою підготовку до нового сезону спарингом з чернігівською «Десною», який намічений на 9 липня.