Головна » 2011 » Август » 11 » Універсіада. Україна – Малайзія 2:1
20:58
Універсіада. Україна – Малайзія 2:1
Голи: Гунченко 53, Козак 89 — Катхирипиллай 46
Україна: Кисилиця, Лазорик, Гребинський, Башлай, Леонов (Кушка, 74), Гунченко, Проневич, Пердута (Блажко, 46), Омельченко (Козак, 82), Крохмалюк, Микуляк (Малий, 88).
Захищати кольори синьо-жовтої студентської збірної у сьогоднішньому матчі на поле вийшли всі три відкликані з «Арсеналу» гравці. Дмитро Проневич і його тезка Леонов грали з перших хвилин, проте на 74-й останнього замінили Сергієм Кушкою з вінницької «Ниви». Ще за 15 хвилин на газоні з'явився Сергій Малий, вийшовши замість кримтепличника Владислава Микуляка. Хоча розписатись у воротах суперника нікому з «канонірів» не вдалося, їх команда здобула вольову перемогу з рахунком 2:1.

На шляху до виходу з групи «В» у чвертьфінал, нашій збірній доведеться зустрітися ще з Росією (14 серпня) та Бразилією (16 серпня), які сьогоднішній поєдинок між собою закінчили мінімальною бойовою нічиєю 1:1.
Переглядів: 2297 | Додав: Admin