Головна » 2011 » Октябрь » 10 » 15 тур. "Нафтовик-Укрнафта" – "Арсенал" 1:2
20:58
15 тур. "Нафтовик-Укрнафта" – "Арсенал" 1:2
Голи: Карноза 34 пен - Леонов 10, Славов 45+1
Нафтовик-Укрнафта: Рильський, Євстафієв (Кравченко, 70), Розгон, Зайчук, Карпенко-к, Козоріз (Деревльов, 76), Бояринцев, Грицук, Саванчук (Стадник, 70), Карноза, Вітер (Маринчук, 70). Запасні: Втюрін, Воробей, Башлай. Головний тренер: Сергій Мізін.
Арсенал: Суслов, Стоян, Лебединець, Налигач, Малий, Рибковський (Гонщик, 79), Проневич, Коваленко, Антонюк (Алексанов, 77), Леонов (Костюк, 81), Славов (Шупік, 67). Запасні: Марущак, Степанчук, Ковельський. Головний тренер: Ігор Артимович.
Попередження: Бояринцев (28), Розгон (31) - Лебединець (22), Проневич (89).
Напередодні поєдинку головні тренери обох команд могли розраховувати на бойові склади. Дискваліфікації нікого з футболістів не торкнулися, лише декільком гравцям у порівнянні з останнім туром вдалося змінити лавку запасних і потрапити в число перших одинадцяти найсильніших.

Сергій Мізін виставив на поле нині модну тактичну схему 4 - 2 - 3 - 1, яку він використовує досить часто. Основний голкіпер Вокальчук в цей раз не потрапив навіть у заявку - його місце зайняв Денис Рильський. Інші ж були в строю.

Гості не зрадили собі, виставивши на поле гравців за схемою 4 - 4 - 2. Ігор Артимович також змінив стража воріт і двох гравців на полі.

Початок зустрічі проходило без небезпечних моментів. Перші хвилин десять вмістили в себе лише дві атаки, які можна назвати, як небезпечні. Але в цих випадках надійно зіграли захисники команд.

На 10-й хвилині Ковельський на правому фланзі у боротьбі з Зайчуком зумів віддати вивірений пас на свого партнера по нападу Леонова. Дмитру не склало великих труднощів обіграти один в один воротаря господарів і відправити м'яч у порожні ворота.

Цей гол додав впевненості футболістам гостей, які заграли більш спокійно, але, не здавши в агресивності. Вони зустрічали гравців Нафтовика вже в центрі поля, тим самим не давали створювати гольові моменти біля своїх воріт. Всі задумані ходи охтирчан розбивалися на підступах до штрафного майданчику. У цей період часу всі небезпеки виходили від дальніх ударів Карноза та Саванчук.

Гол господарі змогли забити за допомогою пенальті. Дмитро Вітер накрутив захисника, і майже пішов від нього, але він в останній момент зупинив нападника Нафтовика не за правилами. Артур Карноза в цьому сезоні поки пробиває пенальті точно — 1:1.

Після забитого гола сценарій гри не змінився, толком у підопічних Сергія Мізіна нічого не виходило. Здавалося, футболісти підуть на перерву за нічийного рахунку. Але швидка атака білоцерківців завершилася красивим голом. Дмитро Леонов ідеальним пасом вирізав м'яч на Славова, якому в такій ситуації просто залишалося лише підставити голову, чим він власне і скористався. Як кажуть, гол у роздягальню.

Уже початок другого тайму показало, що Арсенал не буде всією командою йти вперед стрімголов, гості грали по рахунку, який їх цілком влаштовував. Гра від захисту, і сподіваючись на рідкісні контратаки. Справедливості заради, варто відзначити, що і охтирчани за другу половину не створили по - справжньому небезпечних моментів.

Проблеми останнього пасу і завершального удару стали головними проблемами футболістів Нафтовика. Напевно, головному тренеру потрібно розуміти, що за рахунок одного Карноза далеко не заїдеш, його дальні удари хоч і доставляли проблеми воротареві Суслову, але рахунок вони не змінили.

Давно не забивали Саванчук і особливо Вітер, які повинні це робити. Так, вони нагнітають обстановку біля воріт суперників, але не вистачає гостроти, ударів, фарту в кінці кінців.

Сергій Мізін спробував підсилити гру, зробивши одразу потрійну заміну. Що вийшли гравці трохи додали швидкості в наступальних діях, але знову ж чогось не вистачало. Чого саме -  повинен розбиратися тренерський штаб.

Фінальний свисток в черговий раз сповістив про поразку Нафтовика. Це вже четверте поспіль поразка охтирчан. З чим пов'язані такі невдачі, пояснити важко. Хоча з іншого боку і легко. Такий ось парадокс виходить. Проблеми минулого сезону вдалося скрасити вдалими перемогами на старті нового чемпіонату і на цій ейфорії всі забули про ті самі проблеми. Потрібно перебувати в команді, щоб реально оцінювати ситуацію, але перше, що хочеться відзначити, це немає футболістів, які змогли б підсилити гру з лавки запасних. По - друге, і це, напевно, головне на полі немає лідера. Це перший рік, коли в складі Нафтовика немає гравця, який міг би струсити партнерів. Такими були свого часу брати Єрмаки, Таргонський, той же Йосип.