Пятница, 19.04.2024, 07:04

Головна » 2013 » Июль » 27 » 3 тур. "Реал Фарма" (Овідіополь) – "Арсенал-Київщина" 1:0 (+ ВІДЕО)
23:15
3 тур. "Реал Фарма" (Овідіополь) – "Арсенал-Київщина" 1:0 (+ ВІДЕО)
Овідіополь. Стадіон «Дністер» ім. В. І. Дукова. 300 глядачів. Оцінка поля - 4.
Гол: Прокопенко, 59
Видалення: Ткачук, 90 - друге попередження
У першому таймі суперники обмінялися кількома хорошими моментами. У білоцерківців прицільно пробивав, здається, Куба - м'яч влучив у поперечину. На це трохи неточним ударом відповів овідіополець Продан. Гості ще, як мінімум, двічі турбували оборону «фармацевтів», але успіху добитися не змогли.

А от овідіопольці після перерви почали атакувати куди більш небезпечно. Так, О. Коваленко, замикаючи фланговий простріл, ударом головою влучив у поперечину. А незабаром кутовий приніс господарям успіх. Після кількох відскоків м'яч опинився у Прокопенка й Володимир потужним акцентованим ударом поклав м'яч у дальній кут. До речі, в суботу автор цього гола святкував своє 23-річчя, так що підніс собі й команді чудовий подарунок.

До кінця матчу «канонірам» вдалося створити кілька небезпечних моментів, що теоретично цілком тягли на гольові, проте відмінно грав воротар господарів. Так що «Реал Фарма» завойовує першу перемогу в сезоні, а гол Прокопенка стає дебютним для команди в новому чемпіонаті.