Вторник, 23.04.2024, 19:29

Головна » 2013 » Август » 19 » 6 тур. "Арсенал-Київщина" – "Енергія" (Нова Каховка) 1:1 (+ прес-конференція)
14:15
6 тур. "Арсенал-Київщина" – "Енергія" (Нова Каховка) 1:1 (+ прес-конференція)
«Енергія»: Зелінський, Щербина, Горбачов, Шешеня, Арутюнян, Ковальчук (Скоцький), Логвиненко (Котов), Гарібян, Черняєв, Комягін (Цвик), Муковозов.
Попередження: Куба (63), Савчук (75) – Муковозов (35), Щербина (47), Скоцький (75), Котов (75).
Голи: Савчук (50) – Скоцький (36).
Гостям вдавалося контролювати хід поєдинку у першому таймі. Однак втілити цю перевагу в гол «Енергія» змогла лише в одному епізоді. Володимир Шешеня вдало пройшов по флангу і зробив точну навісну передачу на Богдана Скоцького. «Четвірка» новокаховчан упевнено переграв кіпера господарів ударом головою. До перерви гості могли відзначатися ще раз, але ударові Муковозова не вистачило влучності.

На початку другого тайму білоцерківці змогли відквитати пропущений м’яч. Також ударом головою відзначився Савчук. До кінця поєдинку команди діяли з перемінною активністю. Однак господарі могли вирвати перемогу в кінці матчу. Та завдяки вдалим діям Зелінського нічийний рахунок зберігся до фінального свистка.

Текст: Офіційний сайт ФК "Енергія"
Відео: bilatcerkvafoto.com
Переглядів: 3378 | Додав: Admin