Суббота, 20.04.2024, 17:29

Головна » 2013 » Ноябрь » 5 » 20 тур. "Шахтар-3" (Донецьк) – "Арсенал-Київщина" 2:0
11:57
20 тур. "Шахтар-3" (Донецьк) – "Арсенал-Київщина" 2:0
Голи: Илюк, 55, Билоног, 66
Шахтар-3: Гриценко, Янко (Ковалець, 77), Іоша, Русанов, Кравченко (Праслов, 90+2), Кольцов, Білоног (Стефлюк, 90+1), Скоблов, Ілюк (Садоха, 84), Акимов, Олійник (Загорулько, 46). Тренер: Валерій Рудаков
Попередження: Кравченко, 21, Скоблов, 34, Білоног, 40, Ілюк, 50 – Кізілатеш, 8, Гетьман, 25, Кривошеєв, 60
Білоцерківці не знають перемог вже місяць, і візит у Донецьк був не з тих матчів, в яких можна сподіватися на успішне подолання труднощів. Перший тайм гості вистояли, хоч у двох моментах Скоблов і Білоног були близькі до успіху, а після перерви шахтарська молодь домоглася бажаної перемоги. Відкрив рахунок Ілюк, який замкнув подачу кутового ударом головою, а незабаром Білоног закріпив перевагу своєї команди, завершивши свій сольний прохід чітким ударом. 2:0 - і для Шахтаря-3 ця перемога стала дуже важливою віхою. Таким чином, команда Рудакова перервала 4-матчеву програшну серію.