Суббота, 04.05.2024, 08:28

Головна » 2014 » Февраль » 16 » Контрольний матч. "Динамо-2" – "Арсенал-Київщина" 2:0
04:04
Контрольний матч. "Динамо-2" – "Арсенал-Київщина" 2:0
Динамо-2: Волинець, Трубочкін (Спичка), Братков (Дугієнко), Лухтанов (Скидан), Акубардія, Карпо (Вієра), Савченко (Цибульник), Мякушко (Ісраїлов), Шваб, Хльобас (Маїк), Яремчук (Панфілов).
Арсенал-Київщина, 1 тайм: Прокопенко, Гетьман, Костюченко, Мирослін, Ткачук, Лобцов, Кізілатеш, Юрковський, Катрюк, Куба + новачок;
2 тайм: Русан, Швець, Литвиненко, Тутаров, Гришин, Пилипенко, Горобець + новачки.

Голи: Шваб, 44, Ісраїлов, 60
Друголіговий «Арсенал-Київщина» з Білої Церкви збирається почати повноцінні збори з наступного тижня, а поки команда проводить спаринги з суперниками досить високого рівня. 1 лютого білоцерківці обіграли друголіговий «Оболонь-Бровар» (Київ) завдяки голу Куби, а 8 числа зіграли внічию з «Динамо» U-19 (Київ) (у білоцерківців відзначився Кізілатеш). Сьогодні ж «Арсенал-Київщина» знову прибув до манежу динамівської бази в Конча-Заспі, щоб зіграти контрольний матч з першоліговим «Динамо-2».

Відзначимо, що у господарів з'явилося кілька нових імен. Так на місці лівого півзахисника грав Володимир Шваб, про інтерес до якого з боку «Динамо-2» писали раніше. А в другому таймі з'явилися ще два нових гравця: в обороні запорожець Олександр Дугієнко, а в опорній зоні - африканець Аламісе Вієра Мерго, відомий в Київській області за виступами у складі фастівського «Динамо» і Ковалівського «Колоса». Були свої новачки й у складі білоцерківців, однак про них говорити передчасно, оскільки контракти не підписані та, до того ж, все ще діє заборона КДК ФФУ на реєстрацію ними новобранців.

Відкрити рахунок вдалося під кінець першого тайму Швабу. Нападник відгукнувся на передачу та витончено переграв голкіпера. Після перерви оновлений склад динамівців довів справу до другого голу. На цей раз м'яч красивим обвідним ударом забив киргиз Ісраїлов.