Вторник, 30.04.2024, 02:46

Головна » 2014 » Октябрь » 14 » 12 тур. "Черкаський Дніпро" – "Арсенал-Київщина" 5:0 (+ прес-конференція)
19:08
12 тур. "Черкаський Дніпро" – "Арсенал-Київщина" 5:0 (+ прес-конференція)

«Черкаський Дніпро»: В.Мирний, В.Гонщик (В.Шопін, 67), О.Тарасенко, А.Бурлін, О.Синьогуб (О.Лобов, 76), Д.Фаворов (А.Бессалов, 67), О.Кошка (Є.Колесник, 76), Ю.Бушман, Р.Дацюк (А.Довбик, 42), Я.Захаревич, О.Батальський. Запасні: А.Лєнчінков, Д.Кошелюк. В.о.головного тренера: І.Столовицький.

«Арсенал-Київщина»: Я.Бурдейний, С.Андрєєв, В.Гетьман, Ю.Ткачук, В.Ординський, І.Петрук (В.Желюк, 46), В.Гриппа (О.Омельянов, 78), М.Куба (М.Гапон, 57), М.Литвиненко (Д.Маринчук, 46), П.Федосов (А.Пилипенко, 65), Д.Катрюк. Запасні: В.Прокопенко, В.Тутаров. Тренер: М.Литвин.

Голи: Ю.Бушман (37), А.Довбик (44, 45+1, 63), Я.Захаревич (80).

Попередження: О.Синьогуб (34) – Ю.Ткачук (20).

Гра першого кола між сьогоднішніми суперниками у Білій Церкві завершилася нульовою нічиєю. Створивши низку гольових моментів, черкащани два місяці тому так і не змогли жодного разу вразити ворота господарів поля. Відтак, у Черкасах «Арсенал-Київщина» відхопив відразу за два матчі.

«Черкаський Дніпро» легко й невимушено здолав свого опонента з переконливим рахунком 5:0. Витончений хет-трик Артема Довбика став окрасою поєдинку на КП «Центральний стадіон».

У ході чергової атаки господарів поля Юрій Бушман увірвався до карного майданчика та в супроводі захисника намагався поцілити у ворота приїжджої команди – голкіпер білоцерківців, зігравши ногами, зміг відвести загрозу від власних володінь. За кілька хвилин Роман Дацюк із гострого кута пробив над хрестовиною воріт Ярослава Бурдейного. Також відзначимо й потужний постріл Ярослава Захаревича, після якого м’яч просвистів над поперечкою воріт ФК «Арсенал-Київщина».

Гості не залишилися в боргу: удар Дениса Катрюка вчасно заблокував півзахисник дніпрян Денис Фаворов, а спробу Вадима Гриппа закрутити шкіряну кулю зі стандарту під поперечку знівелював Віталій Мирний.

Рахунок у матчі було відкрито на 37 хвилині. Вадим Гонщик запустив по правій бровці Захаревича, а на простріл Ярослава, зігравши на випередження, відгукнувся Юрій Бушман. А далі настав бенефіс Артема Довбика: юний 17-річний нападник, вийшовши на заміну, нокаутом відправив суперника в роздягальню. Спочатку Довбик, скориставшись пасом Дениса Фаворова, відправив м’яча до «дев’ятки» воріт суперника, а потім «пошив у дурні» захист та воротаря арсенальців – 3:0!

Після відпочинку Довбик продовжив лік своїм забитим голам. На 63-ій хвилині нападник черкащан оформив хет-трик: стоячи на місці, розібрався із захисником та відправив м’яча повз розгубленого голкіпера гостей. Довершив розгром біоцерківців Захаревич: Ярослав, отримавши вивірений пас від невтомного Довбика, з лінії карного майданчика відправив черговий м’яч до сітки деморалізованого суперника.

Лише наприкінці зустрічі «Арсенал-Київщина» спромігся загострити гру біля воріт дніпрян. Проте під час розіграшу кутового Вадим Гетьман пробив вище воріт, а на удар Олександра Омельянова зреагував Віталій Мирний.

Підопічні Ігоря Столовицького, набравши потужної ходи, у трьох останніх матчах здобули три переконливі перемоги із загальним рахунком 11:1.