Пятница, 03.05.2024, 04:13

Онлайн всего: 4
Гостей: 4

Головна » 2015 » Февраль » 11 » Кубок Олімпіка. "Арсенал-Київщина" – "Олімпік U-19" 2:2
12:51
Кубок Олімпіка. "Арсенал-Київщина" – "Олімпік U-19" 2:2

Голи: Андреєв, Лихочас.

«Арсенал-Київщина», перший тайм: потенційний новачок, Гетьман, Андреєв, потенційний новачок, потенційний новачок, Швець, Желюк, потенційний новачок, Куба, Катрюк, Федосов.

«Арсенал-Київщина», другий тайм: Скворцов, Тутаров, Литвиненко, потенційний новачок, Маринчук, Петрук, потенційний новачок, потенційний новачок, потенційний новачок, Лихочас, Пилипенко.

У рамках підготовки до другого кола весняного циклу змагань, ПФК «Арсенал-Київщина» провів другий поєдинок у міжсезонному турнірі «Кубок «Олімпіка». Суперником «канонірів» став молодіжний склад донецького «Олімпіка» (U-19).

Виграючи по ходу поєдинку з різницею у два м’ячі, (спочатку після розіграшу стандартного положення відзначився Сергій Андреєв, а по перерві після виходу сам на сам гол забив Олексій Лихочас) білоцерківчани не змогли втримати перемогу. У другому таймі, після двох «стандартів», юні «олімпійці» спромоглися відновити рівновагу. Підопічні Миколи Литвина мали змогу вирвати другу поспіль перемогу на турнірі, але м’яч, після однієї з атак, влучив у стійку воріт.

Наступний матч в рамках розіграшу Кубка «Олімпіка» ПФК «Арсенал-Київщина» проведе у четвер, 12 лютого.