Пятница, 26.04.2024, 02:50

Головна » 2017 » Август » 31 » 9 тур. "Буковина" (Чернівці) – "Арсенал-Київщина" 4:0
18:03
9 тур. "Буковина" (Чернівці) – "Арсенал-Київщина" 4:0

«Буковина»: Чесановський, Нікифоряк, Найко, Шафоростов, Бойчук, Українець, Батрак (Гакман, 66), Шишигін (Жумига, 73), Скрипкар (Мєлконян, 63), Немтінов (Раулюк, 85), Карапка (Мунтян, 62). Запасні: Гоменюк, Геник. Головний тренер – Віктор Мглинець.
«Арсенал–Київщина»: Шкарбан, Патрик, Омоко, Тименко, Грабчак, Сьомка, Гупалов, Давидовський, Кемфор, Мартиненко, Галич. Тренер – Олександр Акимов.
Голи: Батрак (26), Карапка (45), Бойчук (66), Найко (88).

У 9-ому турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» приймала команду «Арсенал–Київщина» (Біла Церква). Проведення цього поєдинку було під великим питанням, бо представники Київщини мають серйозні фінансові проблеми. І все ж, «Арсенал-Київщина» прибув на Буковину у складі 11- ти гравців.

У матчі прогнозовано перевагою володіли підопічні Віктора Мглинця. Вперше у поєдинкові буковинці відзначилися на 26 хвилині зустрічі. Гол на свій рахунок записав Антон Батрак. А під завісу першої половини гри дебютним голом за «Буковину» відзначився Олександр Карапка.

У другому таймі гості грали у меншості, адже один із гравців «канонірів» зазнав травми. Чернівецька команда спромоглася забити ще двічі. Спочатку ворота представників Київщини вразив Ігор Бойчук, а наприкінці зустрічі пенальті реалізував капітан «Буковини» Володимир Найко.