Пятница, 19.04.2024, 13:46

Головна » 2018 » Май » 9 » Тернопільська «Нива» заявила про припинення участі в змаганнях
00:43
Тернопільська «Нива» заявила про припинення участі в змаганнях

Нива Тернопіль відправила президенту ПФЛ Сергію Макарову лист, в якому повідомляється про припинення виступів у Другій лізі. Дану інформацію підтверджує офіційний сайт тернопільської команди.

Відзначається, що рішення було прийнято після отримання пояснень арбітражу матчу Нива - Агробізнес від КА ФФУ.

- Оскільки Комітет повністю виправдав всі суперечливі моменти на користь дій арбітра, клуб виконує свою обіцянку і не братиме участь в чемпіонаті. Ми не будемо брати участь в брудних і корумпованих іграх, які повністю огорнули український футбол, - йдеться в заяві.

Поєдинок Нива Тернопіль - Агробізнес завершився з рахунком 2:1. Тернополяни повели в рахунку вже на шостій хвилині, проте в другій половині пропустили двічі. Причому, другий гол був забитий в ворота Ниви з пенальті, призначеного на четвертій компенсованій хвилині. Цікаво, що цей 11-метровий був уже другим у зустрічі на користь гостей.

Переглядів: 1595 | Додав: Admin