Анализ веб сайтов
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2015 » Февраль » 10 » Кубок Олімпіка. "Арсенал-Київщина" – "Олімпік U-21" 3:1
13:21
Кубок Олімпіка. "Арсенал-Київщина" – "Олімпік U-21" 3:1

Голи: Куба, Лихочас, потенційний новачок.

Перший тайм: потенційний новачок, Гетьман, Андреєв, потенційний новачок, потенційний новачок, Катрюк, Желюк, Литвиненко, потенційний новачок, Федосов, Пилипенко.

Другий тайм: Скворцов, Тутаров, Петрук, потенційний новачок, потенційний новачок, Куба, потенційний новачок, А. Хіманич, потенційний новачок, Швець, Лихочас.

«Каноніри» стартували у турнірі «Кубок «Олімпіка», що проходитиме у Білій Церкві з 9 по 16 лютого на стадіоні «Зміна». Окрім «Арсенал-Київщина» у змаганнях братимуть участь два склади донецького «Олімпіка» (U-21 та U-19), два аматорських колективи – білоцерківський ФК «Рух молоді» та ФК «Інтеграл» (Синява, Київська область), а також київська «Оболонь» (U-19).

9 лютого підопічні Миколи Литвина провели на турнірі свій перший поєдинок.

Програючи після першого тайму з рахунком 0:1, «каноніри» по перерві упродовж двох хвилин не лише відновили статус-кво, але й вийшли вперед. Голи були схожими між собою немов близнюки: навіс с флангу і точний удар головою. Спочатку у складі ПФК «Арсенал-Київщина» відзначився Максим Куба, за мить Олексій Лихочас. Переможну крапку у грі поставив футболіст, що прибув до білоцерківського клубу на оглядини.

Наступний матч на турнірі, підопічні Миколи Литвина проведуть у вівторок, 10 лютого. На них знову чекатиме донецький «Олімпік». Цього разу U-19.