Пользователей: 0

Головна » 2011 » Ноябрь » 9 » 20 тур. "Арсенал" – "Динамо-2": анонс
17:14
20 тур. "Арсенал" – "Динамо-2": анонс
У 2011 році командам першої ліги залишилося зіграти всього два тури, після них чотиримісячне міжсезоння. Для білоцерківського «Арсеналу» майбутня суботня гра з «Динамо-2» Київ стане останнім домашнім матчем року.
Друга команда київського «Динамо» підходить до 20-го туру на восьмій позиції, маючи в активі 28 очок, на 9 очок більше у «Арсенала» і він посідає четверте місце. У попередньому, 19-му турі, обидві команди святкували свої чергові перемоги. Кияни лише на третій доданій до основного часу хвилині матчу за допомогою штрафного у виконанні Морозенко змогли зломити опір охтирського «Нафтовика» і позбавити того не тільки очок, а й головного тренера, який подав у відставку. «Арсенал» також лише в останню 15-хвилинку дотиснув аутсайдерів вінницьку «Ниву» на їхньому полі 2:0, голи забивали Постолатьєв і Степанчук.

Підопічні екс-гравця збірної України та київського «Динамо» Андрія Гусіна в цьому сезоні провели дев'ять гостьових матчів і лише в двох святкували перемогу при шести поразках і одній нічиїй. Команда Ігоря Артимовича удома також зіграла 9 ігор - одну програли, дві нічиї і 6 перемог.

У поточному сезоні «Динамо-2» і «Арсенал» вже встигли зіграти між собою на динамівській базі в Конча-Заспі, тоді «каноніри» виграли 2:0, забивали Леонов і Постолатьєв. Всього зіграно 5 матчів, тільки в одному успіх святкувала молодь київського «Динамо» і чотири перемоги на рахунку «Арсеналу».

На майбутньому суботньому матчі не зможе допомогти «Арсеналу» його основний півзахисник Сергій Костюк, він відбуватиме дискваліфікацію за зайву жовту картку, отриману в попередньому турі. «Динамо» обійдеться без втрат через дискваліфікації.