Вторник, 16.04.2024, 15:04

Головна » 2011 » Ноябрь » 09
У 2011 році командам першої ліги залишилося зіграти всього два тури, після них чотиримісячне міжсезоння. Для білоцерківського «Арсеналу» майбутня суботня гра з «Динамо-2» Київ стане останнім домашнім матчем року.
Друга команда київського «Динамо» підходить до 20-го туру на восьмій позиції, маючи в активі 28 очок, на 9 очок більше у «Арсенала» і він посідає четверте місце. У попередньому, 19-му турі, обидві команди святкували свої чергові перемоги. Кияни лише на третій доданій до основного часу хвилині матчу за допомогою штрафного у виконанні Морозенко змогли зломити опір охтирського «Нафтовика» і позбавити того не тільки очок, а й головного тренера, який подав у відставку. «Арсенал» також лише в останню 15-хвилинку дотиснув аутсайдерів вінницьку «Ниву» на їхньому полі 2:0, голи забивали Постолатьєв і Степанчук.