Пятница, 03.05.2024, 09:36

Головна » 2012 » Январь » 16 » Контрольний матч. "Арсенал" – аматори 2:0
02:00
Контрольний матч. "Арсенал" – аматори 2:0
Арсенал: Суслов, Македон, Лебединець, Гонщик, М. Стоян, Проневич, Шупик, Мирослин, Вербний, Товкацький, Алексанов.
На заміну виходили: Степанчук, Антонюк, Славов.
16 січня ті білоцерківські футболісти, які не брали участь в поєдинку з «Десною» у рамках Меморіалу Макарова, провели товариську зустріч з однією з аматорських команд Білоцерківського району. У цьому матчі «каноніри» святкували перемогу з рахунком 2:0.

Свого суперника «Арсенал» переграв на класі, забивши по голу в кожному з таймів. Спочатку після стандартного положення рахунок у матчі відкрив Сергій Македон, який знаходиться у команді на перегляді. А вже після перерви гол до свого активу точним ударом з одинадцятиметрової позначки записав Василь Товкацький.

Повертаючись до питання трансферів, варто зазначити, що на сьогоднішній день (у порівнянні з першим колом) у білоцерківців всього лише одна втрата: команду покинув Сергій Костюк, який вже встиг підписати контракт з харківським «Геліосом».

І, незважаючи на те, що нині Павло Рибковський підготовку до весняного циклу змагань проводить у складі луцької «Волині», тренерський штаб «Арсеналу» не поспішає прізвище півзахисника вносити в графу «втрати». Не виключений варіант, що Павло може повернутися в розташування білоцерківської команди. На оглядини в інші клуби подалися ще кілька футболістів «Арсеналу», але з ними така ж історія, що і з Рибковським: через деякий час вони знову можуть з'явитися в тренувальному таборі «канонірів». Саме тому тренерський штаб білоцерківців не поспішає озвучувати прізвища цих гравців.