Суббота, 20.04.2024, 01:49

Головна » 2012 » Январь » 05
«Арсенал» - команда, яка в першій частині сезону приємно здивувала.
Трансфери

Перше, що слід сказати, фактично всі футболісти, яких «каноніри» підписали в літнє міжсезоння, допомогли команді. Напевно, найкращим придбанням можна назвати Дмитра Проневича, чиї голи і результативні передачі допомогли команді здобути перемоги над «Львовом», «Олімпіком», «Зіркою», «Миколаєвом», і «Нивою».

Свого роду джокером став Сергій Степанчук, який перейшов з «Кременю». В останніх іграх перед перервою півзахисник виходив на поле з лавки запасних. Тим не менш, навіть 15-35 хвилин йому вистачало для того, щоб відзначитися у воротах суперника.

Зі змінним успіхом грали Євген Шупік та Вадим Славов. Дмитро Антонюк, котрий перейшов із «Прикарпаття», практично всю першу частину чемпіонату відіграв в «основі», лише тільки в останніх п ... Читать дальше »
Переглядів: 4176 | Додав: Alex | Дата: 05.01.2012 | Коментарі (3)