Четверг, 25.04.2024, 13:18

Головна » 2012 » Март » 17
Львів: Піцан, Плієв (Сідельник, 77), Яхно (Басараб, 70), Лешко, Родін, Тимчишин (Балух, 46), Вербний (Мельник, 46), Куцяба, Гордійчук (Войтович, 55), Гарас (Козловський, 65), Онисько (Вольський, 75).
Перший гол львівська команда пропустила ближче до середини першого тайму, коли «канонірець» зумів, після навісу з флангу, чітко пробити головою, 0-1, а другий м’яч влетів у сітку Піцана після стрімкої контратаки «Арсенала» правим флангом, 0-2. Щодо «містян», то скоротити розрив міг Гордійчук, але «постріл» Павла чудово парирував екс-голкіпер «Львова» Мар’ян Марущак.

На початку другого тайму Ігор Балух обіграв захисників суперника й тричі підряд пробивав по воротах «Арсеналу», двічі м’яч відбивали, але третій раз смугаст ... Читать дальше »
Переглядів: 2564 | Додав: Admin | Дата: 17.03.2012 | Коментарі (12)