Суббота, 27.04.2024, 02:42

Головна » 2011 » Январь » 16
Перший тайм поєдинку зі столичною молоддю пройшов за рівної боротьби.
Вимушену заміну в самому дебюті довелося робити Олександру Хацкевичу – через травму Койдан не зміг продовжити гру. Набагато цікавіше склалася друга половина зустрічі. На 50-й хвилині «каноніри» відкрили рахунок, але буквально відразу динамівці відігралися. Боровик класним пасом знайшов у штрафному майданчику Котляра, який із вісьмох метрів влучно пробив по воротах.

Хоч другий тайм пройшов за переваги «Динамо», пропустивши м’яча на 62-й хвилині, київським футболістам знову довелося відіграватися. Відновив рівновагу Фароян, який тільки вийшов на заміну і головою замкнув передачу з флангу. Якби динамівці були трохи вдалішими, могли б і занести до активу перемогу. Наприкінці зустрічі Панфілов вийшов віч-на-віч із воротарем, але переграти його не зміг. У результаті, бойова нічия – 2:2.