Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2011 » Январь » 23
Пропоную Вашій увазі прев’ю до півфінального матчу Меморіалу Макарова.
Футболісти «Львова» дійшли до ½ цих змагань з такими результатами у груповій частині турніру:

«Львів» – «Моноліт» Київ – 2-0
«Львів» – «Княжа-94» Щасливе – 9-0
«Львів» – «Ретро» Черкаська обл. – 7-1
«Львів» – «Арсенал» Київ (молодіжний склад) – 2-2
«Львів» – «Оболонь» Київ (молодіжний склад) – 3-0

В чвертіфіналі городянам протистояла команда "Колос" (Музичі), яку вони перемогли з рахунком 2:1.

Шлях «Арсеналу» до цієї стадії був таким:

«Арсенал» – «Динамо» (молодіжний склад) – 2-2
«Арсенал» – «Діназ» Вишгород – 2-1
«Арсенал» – «Динамо-Академія» – 5-0
«Арсенал» – «Путрівка» – 2-1
«Арсенал» – «Оболонь» (молодіжний склад) – 3-0

В ¼ змагань білоцерківцям протистояла «Княжа-94» зі Щасливого, яка посіла в групі «В» третє місце. Матч завершився з рахунко ... Читать дальше »
Переглядів: 3684 | Додав: Alex | Дата: 23.01.2011 | Коментарі (2)

Голи: Алексанов - 2, Гордієнко.
«Арсенал»: Литвин, Бурлін, Гуторов, Кривошеєв, Степанюк, Ковельський, Коваленко, Алексанов, Сірий, Леонов, Гордієнко.
На заміну виходили: Антоненко, Бровкін.
Для того щоб вийти в наступну стадію змагань, підопічних Ігоря Артимовича в цьому матчі влаштовувала і нічия. Однак білоцерківці не стали змінювати традиції і здобули на Меморіалі свою чергову перемогу. Набравши 13 очок білоцерківці де-юре оформили перемогу у своїй відбірковій групі.

Нагадаємо всі результати «канонірів» у груповому раунді:

«Арсенал» - «Динамо» (молодіжний склад) - 2:2 (Бровкін - 2).
«Арсенал» - «Діназ» - 2:1 (Ковельський, Фурта)
«Арсенал» - ФК «Путрівка» - 2:1 (Гордієнко, Рибковський).
«Арсенал» - «Динамо-Академія» - 5:0 (Бровкін - 2, Леонов, Коваленко, Гордієнко).
«Арсенал» - «Оболонь» (молодіжний склад) - 3: ... Читать дальше »
Переглядів: 2338 | Додав: Alex | Дата: 23.01.2011 | Коментарі (2)

«Арсенал»: Суслов, М. Стоян, Малий, Лебединець, Гонщик, Гудзікевіч, Огиря, Костюк, Алексанов, Фурта, Товкацький.
На заміну виходили: Литвин, Бурлін, Гуторов, Коваленко, Гордієнко, Леонов, Антоненко, Бровкін.
22 січня на Меморіалі Макарова почалися чвертьфінальні поєдинки. Першими на цій стадії змагань в боротьбу вступили білоцерківський «Арсенал» і гравці дитячо-юнацької спортивної школи «Княжа-94» з Щасливого, які у своїй відбірковій групі посіли третє місце.

Тільки в одному поєдинку «каноніри» забили у ворота суперника на один м'яч менше, ніж у п'яти матчах групового турніру звітного змагання. Тренерський штаб білоцерківського клубу навіть і не пам'ятає всіх авторів м'ячів у цій зустрічі. Хоча рахунок звітної гри швидше свідчить про недосвідченість молодих футболістів з Щасливого, ніж про силу «Арсеналу». До того ж у склад ... Читать дальше »
Переглядів: 3419 | Додав: viter | Дата: 23.01.2011 | Коментарі (9)