Анализ веб сайтов
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2011 » Январь » 23 » Меморіал Макарова. "Арсенал" - "Оболонь" (молодь) 3:0
17:33
Меморіал Макарова. "Арсенал" - "Оболонь" (молодь) 3:0
Голи: Алексанов - 2, Гордієнко.
«Арсенал»: Литвин, Бурлін, Гуторов, Кривошеєв, Степанюк, Ковельський, Коваленко, Алексанов, Сірий, Леонов, Гордієнко.
На заміну виходили: Антоненко, Бровкін.
Для того щоб вийти в наступну стадію змагань, підопічних Ігоря Артимовича в цьому матчі влаштовувала і нічия. Однак білоцерківці не стали змінювати традиції і здобули на Меморіалі свою чергову перемогу. Набравши 13 очок білоцерківці де-юре оформили перемогу у своїй відбірковій групі.

Нагадаємо всі результати «канонірів» у груповому раунді:

«Арсенал» - «Динамо» (молодіжний склад) - 2:2 (Бровкін - 2).
«Арсенал» - «Діназ» - 2:1 (Ковельський, Фурта)
«Арсенал» - ФК «Путрівка» - 2:1 (Гордієнко, Рибковський).
«Арсенал» - «Динамо-Академія» - 5:0 (Бровкін - 2, Леонов, Коваленко, Гордієнко).
«Арсенал» - «Оболонь» (молодіжний склад) - 3:0.

Результати, які демонструє «Арсенал» не може не радувати білоцерківських вболівальників. Однак тут не варто забувати і про те, що рівень команд, з якими зустрічалися «каноніри» в рамках Меморіалу Макарова, значно нижче рівня самої білоцерківської команди.

А от що дійсно можна віднести до позитивних моментів, так це повернення на поле тривалої перерви півзахисника Олександра Антоненка. З-за важкої травми Саша більше року залишався поза грою.

Свій чвертьфінальний поєдинок «Арсенал» провів 22 січня. Суперником нашої команди виступала - ДЮСШ «Княжа-94» (Щасливе). "Арсенал" здобув перемогу з рахунком 13:0.

Півфінальний поєдинок "Арсенал" проведе з ФК "Львів". Попередньо, матч повинен відбутись у понеділок 24-го січня о 15:00 в манежі зі штучним покриттям у Чапаївці.