Вторник, 22.10.2024, 06:41

Головна » 2011 » Январь » 21 » Контрольний матч. "Нива" (Вінниця) - "Арсенал" 0:0
08:59
Контрольний матч. "Нива" (Вінниця) - "Арсенал" 0:0
«Арсенал»: Суслов, М. Стоян, Лебединець, Малий, Гудзікевіич, Огиря, Костюк, Коваленко, Гонщик, Фурта, Товкацкий.
На заміну виходили: Алексанов, Кривошеєв, Степанюк, Гордієнко, Бровкін, Леонов.
Під час другого навчально-тренувального збору, тренерський штаб білоцерківського «Арсеналу» вирішив не обмежуватися контрольними матчами лише в рамках Меморіалу Макарова. 20 січня в столичному змаганні у «канонірів» був вихідний, проте наставники білоцерківського колективу не стали цього дня витрачати даремно і команда виїхала до Вінниці на товариський поєдинок з тамтешньою «Нивою».

Якщо перший тайм звітної контрольної гри пройшов у рівній боротьбі, то в другому таймі, коли в складі подолян на полі з'явилося багато молодих футболістів, невеликою перевагою заволоділи гості. Однак моменти, створені біля воріт суперника, підопічним Ігоря Артимовича реалізувати не вдалося.

21 січня «Арсенал» проведе останній матч групового турніру Меморіалу Макарова проти молоді столичної «Оболоні». Подальші ж плани білоцерківської команди будуть прямо залежати від того, як закінчиться їх чвертьфінальний поєдинок вищезгаданого змагання.

26 січня «Арсенал» завершить другий навчально-тренувальний збір, після чого футболістам будуть надані дводенні вихідні.

З 29 січня «каноніри» знову зберуться в Білій Церкві, щоб продовжити міжсезонну підготовку до весняного циклу змагань.