Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » 2011 » Март » 02
Голи: Степанков (24), Керчу (68) - ? (32)
Перший гол у зустрічі забили підопічні Вадима Зайця. Результативний удар на свій рахунок записав Роман Степанков (24 хвилина). Через 8 хвилин «каноніри» з Київщини зрівняли результат.

У другому таймі буковинці зуміли забити переможний гол. Після удару Олександра Донця м’яч влучив у поперечину воріт суперника, однак Олег Керчу (68 хвилина) таки вразив «рамку» «Арсеналу».

ФК "Буковина" (Чернівці)

Переглядів: 3687 | Додав: Admin | Дата: 02.03.2011 | Коментарі (6)

Завершивши свій третій збір трьома контрольними матчами («Єдність» - 1:0, відзначився Антоненко, дублюючий склад столичної «Оболоні» - 4:0, дубль на рахунку Постолатьева, по голу на свій рахунок записали Товкацький і Леонов, «Динамо-2» - 0:1) білоцерківський «Арсенал» відпочивав всього лише кілька днів. А вже 28 лютого, підопічні Ігоря Артимовича виїхали на свій завершальний навчально-тренувальний збір в кримське селище Куйбишево. Нині до другого кола у складі білоцерківської команди готуються 20 футболістів.
Воротарі: Кирило Суслов, Мар'ян Марущак, Богдан Мельниченко.

Захисники: Сергій Малий, Дмитро Стоян, Олександр Лебединець, Олександр Антоненко, Вадим Гонщик.

Півзахисники: Юрій Ковельський, Сергій Алексанов, Станіслав Гудзікевич, Владислав Огиря, Костянтин Коваленко, Сергій Костюк, Дмитро Леонов, Євген Кармаліта, Павло Рибковський, Володимир ... Читать дальше »
Переглядів: 2699 | Додав: Alex | Дата: 02.03.2011 | Коментарі (3)