Пятница, 29.03.2024, 09:45

Головна » 2012 » Август » 18
Голи: Масалов, 3, Піцик, 25, з пенальті, Леонов, 55.
«Арсенал»: Марущак, Антонюк (Степанчук, 80), Гонщик, Малий, Коваленко, Проневич - к, Рибковський, Шептицький (Алексанов, 68), Леонов (Дячук-Ставицький, 78), Кікоть (Товкацький, 27), Чорномаз.
«Суми»: Павленко, Лещук, Мельник, Котелюх, Петрович, Рудь (Богачов, 43), Пукась, Масалов (Лебеденко, 65), Притуляк, Піцик (Озюм, 57), Єсип (Морозов, 54).
Попередження: Піцик, 16, Котелюх, 36, Проневич, 48, Леонов, 63, Притуляк, 78, Павленко, 90 +1.

Чесно кажучи, звітна зустріч залишила двояке враження. З одного боку, по грі, продемонстрованій «Арсеналом» (особливо в першому таймі) нічия стала б найбільш закономірним результатом поєдинку. Однак з іншого боку (беручи до уваги тайм другий), підопічні Ігоря Артимовича могли вже розраховувати і на переможний результат матчу. Ад ... Читать дальше »
Переглядів: 3074 | Додав: Admin | Дата: 18.08.2012 | Коментарі (3)

18.08.2012. Субота, 18:00
Біла Церква. Стадіон "Трудові резерви"
Арбітр: Роман Бохняк (Севастополь)
Асистенти: Любомир Харко (Луцьк), Тарас Соломчак (Тернопіль)
Дискваліфікований: Віталій Романюк («Арсенал»)
В «Арсеналу» вже входить у традицію щороку міняти емблему команди. Серед тижня «каноніри» представили новий логотип, з яким вони будуть рухатися до нових вершин і перемог. На матч проти сумської команди підопічні Ігоря Артимовича вийдуть дещо розлюченими, оскільки, на їхню думку, в матчі попереднього туру, що відбувся в Краматорську, їх відверто засудили, що в підсумку відбилося на кінцевому результаті поєдинку, програного з рахунком 1:2.

Також програли в попередньому турі й сумчани. У рідних стінах підопі ... Читать дальше »
Переглядів: 1296 | Додав: Admin | Дата: 18.08.2012 | Коментарі (2)